شرایط و ضوابط - RMKNET Group
شرایط و ضوابط

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی RMKNET و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 

 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی RMKNET بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. خدمات و محتویات این فروشگاه براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است.
 3. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه RMKNET به فروشگاه RMKNET متعلق است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.
 4. هر گونه استفاده از محتویات فروشگاه اینترنتی RMKNET فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه اینترنتی امکان پذیر می باشد.
 5. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به یکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با ما هماهنگی های لازم را انجام دهید .
 6. نقل قول از محتویات فروشگاه اینترنتیRMKNET برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
 7. کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی RMKNET مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
 8. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 9. فروشگاه اینترنتی RMKNET هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد فروشگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 10. فروشگاه اینترنتی RMKNET هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در فروشگاه اینترنتی RMKNET شکل می گیرد، پذیرا نیست.
 11. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی RMKNET با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
 12. فروشگاه اینترنتی RMKNET هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام های کاربران نمی پذیرد.
 13. تمام شرایط و خدمات فروشگاه اینترنتی RMKNET برمبنای آخرین سیاستهای این شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار فروشگاه مندرج می گردد. برای اطلاع از آخرین شرایط و خدمات عضو شوید.
 14. ارتباط فروشگاه اینترنتی RMKNET با کاربران فقط از طریق www.rmknet.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 15. فروشگاه اینترنتی RMKNET به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

© مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی RMKNET شامل قانون حق تکثیر می باشد.

© کلیه حقوق محفوظ است. 1396 هجری خورشیدی

 

ارتباط مستقیم با کاربران

 

 1. فروشگاه اینترنتی RMKNET به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است.
 2. اگر به هر دلیلی رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با پر کردن و ارسال فرم ارتباط به اطلاع ما برسانید.
 3. ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان که مایل باشند پرسشهای خود را به یکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با فروشگاه برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

 

شرائط و خدمات فروش کالا

 • از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی RMKNET، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی RMKNET درج نموده است.
 • فروشگاه اینترنتی RMKNET به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
 • تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.
 • مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی RMKNET درج شده و فروشگاه اینترنتی RMKNET به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد.
 • در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.
 • در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
 • در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر صورت نگیرد، خریدار حق مطالبهء ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را خواهد داشت.

 

دپارتمان حقوق RMKNET

سه راه جمهوری خیابان یغما پلاک 16 طبقه 4 واحد 13
66705894 (021) (98+) بخش تماس با ما
سلام! یه فروشگاه اینترنتی "RMKNET Group"خوش آمدید